In onze haven ligt de Vios afgemeerd, een oud binnenvaartschip wat is omgebouwd tot een eenvoudige en sfeervolle groepsaccommodatie. Het schip is ingericht met volledig ingerichte open keuken en een huiselijke leefruimte met houtkachel. Met mooi weer verblijf je heerlijk aan dek of op het grasveld naast het schip.
Tussen het slaap- en zitgedeelte is de ingang. Daar is ook een toilet en eenvoudige wasgelegenheid. Douchen en meer toiletten zijn te vinden in het havengebouw (op 40 meter lopen)De Vios ligt in de haven, aan de stuurboordzijde grenzend aan de minicamping. Daar is ook een buitenzitje afgescheiden door een schutting; een prima plek om gezellig met elkaar te zitten en eventueel te barbecuen.
Inventaris keuken
Kookplaat met vier branders en een grote losse brander.. Een koelkast met klein vriesvak, professioneel koffiezetapparaat (filters hebben wij), waterkoker. Aanrecht met twee spoelbakken.
Complete inventaris: bestek, borden, mokken, schalen, thermoskannen etc.
Zelf meenemen: afwasmiddel, thee- en handdoeken en vaatdoeken.
Schoonmaak
De schoonmaak van de het de Vios kan zelf gedaan worden. Ook bestaat de mogelijkheid de schoonmaak af te kopen voor € 60,- De accommodatie dient dan veegschoon achtergelaten te worden en de afwas moet gedaan zijn.. Schoonmaakmiddelen en wc-papier moeten zelf meegenomen worden; deze moeten biologisch afbreekbaar zijn omdat Rufus een eigen natuurlijke afvalwater zuivering heeft. Chloor is niet toegestaan!
Faciliteiten Rufus algemeen
Parkeren: Rufus heeft een eigen parkeerplaats waar je gratis kan parkeren.
Voor de kinderen: speeltuin met trampoline, schommels, grote hangmat, klimhuis en glijbaan. Waterspeeltuin met evenwichtsbalk, zwaaitouw, zwemtrap, drijfmiddelen. Voetbalveld met twee doeltjes. Voor de kleintjes: aparte zandbak, speelgoed in het cafe, aparte schommel.
Botenhelling: voor kleine open boten is er een botenhelling om bootjes in en uit het water te halen. De boten kunnen daar ook gestald worden.
Lier: boten tot 1000 kg kunnen we in en uit het water takelen.
Vissteiger: bij de minicamping is een kleine vissteiger.
Haven: er is een gezellige haven met ligplaatsen voor eigen boten en voor passanten. Stroom en water is beschikbaar. We hebben een waterpomp om boten mee af te spoelen. In het havengebouw zijn uitstekende sanitaire voorzieningen.
Minicamping: mogelijkheid om tentje of tent op te zetten.kamperen met caravan of camper is ook mogelijk!
Café: altijd open voor een hapje of drankje. Informatie over de omgeving beschikbaar. Beamer met groot scherm voor voetbal.
Pin: Op Rufus kun je met pin betalen. Betalen met creditcard is niet mogelijk